Home » Aktualności » Dziękujemy za wsparcie Hospicjum w Busku-Zdroju.

 

Dziękujemy za wsparcie Hospicjum w Busku-Zdroju.

 

W okresie przedświątecznym Szkolne Koło Wolontariatu działające w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Bolesława Chrobrego w Chrobrzu przeprowadziło dobrowolną zbiórkę datków z przeznaczeniem na wsparcie działalności Hospicjum w Busku-Zdroju.

Akcja odbywała się na korytarzach podczas długich przerw, w bibliotece szkolnej, a także podczas Biegu Tropem Wilczym, który miał miejsce na terenie szkolnym w dniu 1 marca 2024 r.

Podczas akcji przekazywaliśmy ofiarodawcom maskotki wielkanocne wykonane przez pacjentów Hospicjum w Busku-Zdroju, a także słodycze przygotowane przez Szkolne Koło Wolontariatu.

Wynik naszej akcji to 576,97 zł, które zostały przekazane na wsparcie działalności placówki tak bardzo ważnej dla ludzi w zaawansowanym oraz nieuleczalnym stadium choroby.

Dziękujemy wolontariuszom: Katarzynie Liberek i Wiktorii Rzepie z klasy IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Kacprowi Dudzikowi  z klasy III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych za pomoc w przeprowadzeniu akcji.

Serdecznie dziękujemy każdemu ofiarodawcy i życzymy zdrowych i mile spędzonych Świąt!

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar