Home » Aktualności » Życzenia z okazji Srebrnego Jubileuszu

 
 

Życzenia z okazji Srebrnego Jubileuszu

 
 

DSC_6907

 

Wielebnemu Księdzu Proboszczowi Waldemarowi Krochmalowi

Z okazji pięknego Srebrnego Jubileuszu Kapłaństwa ? w imieniu całej szkoły życzymy Ci, drogi Księże Katecheto, prawdziwie duchowego przeżycia Jubileuszu i również kolejnych, aby Dobry Bóg obdarzył Cię obfitością swoich łask, dobrym zdrowiem, radością i umiejętnością przezwyciężania kłopotów dnia codziennego. Niech wraz z mocą przemiany chleba i wina, daje Ci moc przemiany ludzkich serc. Niechaj Najświętsza Maryja Panna, patronka naszej parafii, wstawia się za Tobą u Boga, na dalsze lata sprawowania trudnych kapłańskich obowiązków. Dziś modlimy się o tę szczególną łaskę, abyś podobnie, jak Najwyższy Kapłan, swym wielkim sercem owocnie mógł podnosić, rozplątywać to, co powikłane i rodzić nadzieję. Niech to szlachetne powołanie i sianie ziaren Prawdy Bożej przyniesie zadowolenie, radość i satysfakcję z wyboru tak trudnej i odpowiedzialnej drogi życiowej.

Samorząd Uczniowski ZSCKR z chrześcijańskim pozdrowieniem ? Szczęść Boże.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar