Home » Aktualności » Zapraszamy na spotkanie w sprawie nowego boiska!

 
 

Zapraszamy na spotkanie w sprawie nowego boiska!

 
 

Dyrektor ZSCKR w Chrobrzu Jerzy Trzepatowski zaprasza wszystkie osoby zainteresowane użytkowaniem i zagospodarowaniem nowego boiska wielofunkcyjnego w Chrobrzu, na spotkanie które odbędzie się w najbliższą niedzielę  (19.11.2017r.) o godz. 18:00 w budynku szkoły.

Podczas spotkania omówiony zostanie regulamin korzystania z boiska. Spotkanie będzie miało charakter otwartego panelu dyskusyjnego. Każdy będzie mógł zabrać głos, przedstawić swój pomysł na funkcjonowanie boiska, zgłosić uwagi.

Przypomnijmy, że przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu powstało wielofunkcyjne boisko o nawierzchni poliuretanowej. Nie zabrakło również trybun z setką miejsc siedzących oraz oświetlenia, które umożliwi korzystanie z boiska po zmierzchu.

Boisko ma wymiar 44m na 32,1m i w jego skład wchodzą:

– jedno boisko do piłki ręcznej o wymiarach 20,0 m * 40,0 m
– dwa boiska do piłki siatkowej o wymiarach 18,0 m * 9,0 m
– dwa boiska do koszykówki o wymiarach 28,1 m * 15,1 m
– dwa boiska do tenisa o wymiarach 23,77 m * 10,77 m.

Spotkanie ? niedziela 19.11.2017r., godz. 18:00, budynek szkoły ZSCKR w Chrobrzu.

 

Z39

 

 

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar