Home » Aktualności » Zajęcia z kucharzami z „Komody Smaku”

 

Zajęcia z kucharzami z „Komody Smaku”

 

19. października 2018 r. uczniowie klasy II technikum żywienia i usług gastronomicznych odbyli zajęcia praktyczne z udziałem kucharzy z restauracji „Komoda Smaku” w Kazimierzy Wielkiej. Wśród nich był tegoroczny absolwent naszej szkoły – Tomasz Łach, który zdobywa tam cenne doświadczenie zawodowe i chętnie dzieli się nim z młodszymi od siebie koleżankami i kolegami.

SSA44567

SSA44543

Uczniowie pomagali w wykonaniu pizzy, spaghetti z sosem oraz burgera. Potrawy te wspólnie degustowaliśmy i były smaczne.

IMG_3631

SSA44561

SSA44569

Restauracja „Komoda Smaku” zasługuje na naszą uwagę, więc chętnie pojedziemy tam na wycieczkę dydaktyczną.

Tekst: E. Sadura

Zdjęcia: E. Sadura, E. Rzepa.

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar