Home » Aktualności » Zajęcia profilaktyczno- edukacyjne w Zakładzie Karnym w Pińczowie

 
 

Zajęcia profilaktyczno- edukacyjne w Zakładzie Karnym w Pińczowie

 
 

11 kwietnia 2019 r. uczniowie z klasy IV ZSCKR w Chrobrzu wzięli udział w zajęciach profilaktyczno-edukacyjnych w Zakładzie Karnym w Pińczowie. Podczas wizyty rzecznik prasowy kpt.  Miłosz Renda przedstawił film i prezentację multimedialną promujące działania Służby Więziennej. Młodzież została oprowadzona po terenie jednostki oraz zapoznała się z  jej funkcjonowaniem. Zdjęcie 307

Organizatorem zajęć był pedagog szkolny- Teresa Ryczek, Rafał Śpiewak – wychowawca klasy i kierownik internatu Artur Sakwa.

https://www.sw.gov.pl/aktualnosc/zaklad-karny-w-pinczowie-szkola-w-zakladzie-karnym-w-pinczowie

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar