Home » Aktualności » XXI Ogólnopolski Pieszy Zlot Ekologiczny – Bory Tucholskie 2015.

 

XXI Ogólnopolski Pieszy Zlot Ekologiczny – Bory Tucholskie 2015.

 

081

 

XXI Ogólnopolski Pieszy Zlot Ekologiczny – Bory Tucholskie 2015.  Sucha 3 ? 5 października 2015.

Kolejną udaną imprezą pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa był Ogólnopolski Pieszy Zlot Ekologiczny w Borach Tucholskich.
Uczniowie ZSCKR w Chrobrzu reprezentowali województwo świętokrzyskie i powiat pińczowski.
Wśród konkurencji zlotowych znalazły się: dwa konkursy wiedzy – ?Obraz krajoznawczo ? turystyczny Borów Tucholskich?, i ?Rzeki, jeziora, lasy w Polsce. Krajoznawstwo na tych obszarach?. Zadanie turystyczne: ?Rozpoznajemy drzewa, rośliny i zwierzęta? i Konkurs drwali.
W klasyfikacji końcowej Bartek Szczepański, Maciej Strączek, Artur Stawiarz i Wiktor Obałek zajęli IV miejsce.
Podczas trwania zlotu wszyscy uczestnicy mieli okazję poznać walory turystyczne Borów Tucholskich uczestnicząc w wycieczce szkoleniowej, a nasi chłopcy pokonując znaczną odległość od Chrobrza , po drodze zwiedzali również wiele innych ciekawych miejsc. Jednym takim miejscem był Gród Foluszek z osadą średniowieczną Nad brzegiem jeziora Popek.

087

 

095

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar