Home » Aktualności » Wyróżnienie w konkursach w Kielcach

 

Wyróżnienie w konkursach w Kielcach

 

 

29 kwietnia 2014 r. w Zespole Szkół Elektrycznych w Kielcach zostały rozstrzygnięte konkursy: VII Wojewódzki Konkurs Ekologiczny ?Mamy tylko jedną ziemię, nie zmieniajmy jej w pustynię ? uczymy się ekologii? oraz IV Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny ?Powietrze w obiektywie?.

W konkursach wzięło udział dwóch uczniów klas pierwszych ZSCKR w Chrobrzu: Paweł Doroz (kl. I TR) i Piotr Smogór (kl. I TŻ) pod opieką wychowawczyni p. Anny Steckiewicz.

Obraz 077

Prezentacja przygotowana przez ZSCKR stanowiła połączenie tematyki obu konkursów, dlatego była odmienna od pozostałych prac. Zaprezentowano ją gościom, a Paweł i Piotr objaśniali uczestnikom imprezy okoliczności powstawania obrazów.

Obraz 089

Uczniowie i opiekunka otrzymali dyplomy, chłopcy dodatkowo upominki.

Obraz 095

Na zakończenie spotkania Paweł i Piotr zostali poproszeni o wypowiedź dla telewizji Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach, na temat utworzonej prezentacji oraz zainteresowania fotografią przyrodniczą.

Obraz 098

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Organizatorzy zapowiedzieli tematykę przyszłorocznego konkursu: fauna w obiektywie.

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar