Home » Aktualności » WYNIKI EGZAMINU ZAWODOWEGO

 
 

WYNIKI EGZAMINU ZAWODOWEGO

 
 

W dniu dzisiejszym Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łodzi opublikowała wyniki egzaminów zawodowych sesji maj-czerwiec 2017
W naszej szkole uczniowie zdawali egzamin zawodowy w zakresie dwóch kwalifikacji:
R3- Prowadzenie produkcji rolniczej- na 21 zdających 17 uczniów egzamin zdało co stanowi zdawalność na poziomie 82%. Jeszcze lepsze wyniki uzyskali uczniowie zdający egzamin w kwalifikacji T-6 – Sporządzanie potraw i napojów gdzie na 12 zdających 11 uczniów egzamin zdało co stanowi 92% zdawalności. W Kwalifikacyjnym Kursie Zawodowym w ramach kwalifikacji R -16 do egzaminu przystąpiło 13 słuchaczy a zdało 8 co stanowi 62% zdawalności.
Wszystkim którym udało się zdobyć tytuł zawodowy serdecznie gratulujemy.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar