Home » Biblioteka » Warto przeczytać – Jan Paweł II

 

Warto przeczytać – Jan Paweł II

 

2014  –  ROKIEM  CZYTELNIKA

 

    27 kwietnia 2014 r. przeżywaliśmy kanonizację naszego Wielkiego Rodaka – Jana Pawła II.

Biblioteka szkolna poleca:
Jan Paweł IIWłasne słowa Papieża, osobisty ton wypowiedzi ilustrowany fotografiami.

    „Wiem także z osobistego doświadczenia, co to znaczy być chorym i przebywać w szpitalu przez dłuższy czas, i jak można pocieszać i podnieść na duchu innych…”

 

 

Jan paweł II    Książka nie jest biografią, lecz trzymającą w napięciu opowieścią o odważnym człowieku, który odpowiedział na wezwanie Boże i odmienił życie milionów osób. Seria – „Świadkowie: niepokorni, uparci, święci!”

 

 

Jan Paweł II

Znakomita monografia autorstwa Janusza Poniewierskiego: nauczanie i działalność Jana Pawła II – rok po roku. Stanowi szczegółowe kalendarium, spis wszystkich papieskich pielgrzymek, a także m.in. testament Ojca Świętego.

 

 

Jan Paweł II

Książka przybliża czytelnikowi postać Jana Pawła II jako człowieka, który przemawiał nie tylko słowem, ale także gestem.  Jak twierdzą obserwatorzy, mowa Jego ciała stanowiła znak Bożej obecności w Świętym, który żył pośród nas.

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar