Home » Aktualności » V edycja TROPEM WILCZYM

 
 

V edycja TROPEM WILCZYM

 

Starsze wiadomości

tropem

Ruszyły przygotowania do V edycji Tropem Wilczym – Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych , który odbędzie się 26 lutego 2017 roku.                   Po tegorocznym sukcesie ? 40 000 uczestników ze 160 miast z całej Polski oraz Nowego Jorku, Chicago, Londynu, Wilna, Grodna, Lidy, Żytomierza i Zdołbunowa, w przyszłym  roku planowane jest  zorganizowanie biegu  dla 60 000 biegaczy z 240 miast nie tylko z Polski.         W ramach projektu odbędzie się tradycyjny bieg na 1963 metry (odwołanie do roku w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty ? Józef Franczak ps. Lalek).

Podsumowując nasz udział w IV edycji zespół Fundacji Wolność i Demokracja nadesłał podziękowania dla osób zaangażowanych                   w przeprowadzenie Biegu w Chrobrzu. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Starosta Powiatu Pińczowskiego pan Zbigniew Kierkowski, Prezes Zarządu Uzdrowisko Busko – Zdrój pan Wojciech Legawiec, Prezes Banku Spółdzielczego w Pińczowie pan Jakub Madej i nauczycielka ZSCKR w Chrobrzu pani Anna Steckiewicz.

skanowanie0002

skanowanie0001

dscf0929

skanowanie0008

dsc_0115

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar