Home » Aktualności » Uroczystości w rocznicę Konstytucji 3 Maja w Pińczowie

 
 

Uroczystości w rocznicę Konstytucji 3 Maja w Pińczowie

 
 

Młodzież ZSCKR w Chrobrzu wzięła udział w uroczystych obchodach Święta Konstytucji 3 maja w Pińczowie. Centralnym punktem programu była msza św. w intencji Ojczyzny i strażaków z okazji przypadającego w piątek  św. Floriana. Naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy w składzie: Magdalena Pierścińska, Justyna Węgrzynowicz, Jakub Judasz.

Po mszy św. wszyscy udali się pod pomnik Konstytucji 3 Maja, gdzie odbyła się dalsza część obchodów. Po okolicznościowych przemówieniach nastąpiło złożenie wiązanek kwiatów. Na zakończenie odbyła się defilada pocztów sztandarowych.

Zdjęcie 081

Zdjęcie 042

Zdjęcie 043

Zdjęcie 046

Zdjęcie 047

Zdjęcie 049

Zdjęcie 050

Zdjęcie 052

Zdjęcie 060

Zdjęcie 068

Zdjęcie 069

Zdjęcie 070

Zdjęcie 075

Zdjęcie 077

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar