Home » Aktualności » Umowy na dofinansowanie szkół

 
 

Umowy na dofinansowanie szkół

 
 

DSC_2122

W dniu 23 maja 2017 roku w ZSZ w Pińczowie zostały podpisane umowy na dofinansowanie szkół w naszym regionie. Dyrektor Jerzy Trzepatowski i marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas podpisali preumowę dotyczącą „Wyposażenia budynku dydaktycznego w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu”. Kolejną umowę dotyczącą ?Podniesienia jakości i efektywności kształcenia w szkołach poprzez modernizację, doposażenie dydaktyczne, infrastrukturalne Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół Zawodowych podpisali:  marszałek województwa świętokrzyskiego oraz gospodarze powiatu: starosta Zbigniew Kierkowski i wicestarosta Ryszard Barna.

DSC_2123 DSC_2134 DSC_2138 DSC_2146 DSC_2174 DSC_2177 DSC_2186

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar