Home » Aktualności » Udział ZSCKR w Targach Edukacyjnych

 

Udział ZSCKR w Targach Edukacyjnych

 

4 kwietnia 2014 r. w Hali Sportowej w Busku-Zdroju odbyły się X Powiatowe Targi Edukacyjne.

Na targach obecni byli przedstawiciele buskiego Starostwa, szkół średnich, Kuratorium Oświaty w Kielcach oraz innych instytucji współpracujących z oświatą. Nie zabrakło także pracowników regionalnej prasy i telewizji.

Obraz 011

Dla uczniów gimnazjów powiatu buskiego, nasza szkoła przygotowała stroiki wielkanocne i poczęstunek. Przedstawiliśmy ofertę edukacyjną na rok szkolny 2014/2015.

X  Powiatowe Targi Edukacyjne

X Powiatowe Targi Edukacyjne

W ramach współpracy z firmą PREMIUM TRADE Sp. z o.o., uczniowie ZSCKR zaprezentowali model ciągnika 5090R John Deere oraz kosiarkę. Towarzyszył nam p.Tomasz Czuba – przedstawiciel firmy PREMIUM TRADE.

Obraz 034

Szkołę prezentowali uczniowie: Krzysztof Cak (kl. III TR), Sebastian Cieloch (kl. I TR), Małgorzata Glonek (kl. III TŻ), Małgorzata Grzywna (kl. I TŻ), Sara Kapek (kl. III TŻ), Agata Kłos (kl. III TŻ), Kamil Kwiecka (kl. IV TR), Artur Łojowski (kl. III TR), Magdalena Nowak (kl. IV TŻ), Weronika Sagan (kl. I TŻ) oraz pracownicy: Tomasz Czyszczoń, Elżbieta Sadura, Anna i Stanisław Steckiewiczowie, Jerzy Wojtasik i Ewa Rzepa.

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar