Home » Aktualności » Udział w Targach HORECA

 

Udział w Targach HORECA

 

7 listopada 2014 roku grupa uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych ZSCKR w Chrobrzu, pod opieką nauczyciela przedmiotów zawodowych Elżbiety Sadury, zwiedzała kolejne Międzynarodowe Targi Gastronomiczne HORECA/GASTROFOOD w Krakowie, które odbyły się w nowoczesnym Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO.

犀利士
pg”>HORECA 2014

Było tam około 300 wystawców branży gastronomicznej z kraju i zagranicy. Uczniowie mieli świetną okazję do zapoznania się z nowoczesnym wyposażeniem obiektów gastronomicznych, zaplecza kuchennego, sal restauracyjnych. Atrakcję stanowiła degustacja potraw sporządzanych na bieżąco przez doświadczonych kucharzy w piecach konwekcyjno-parowych najnowszej generacji. Próbowaliśmy także pysznych lodów włoskich i wielu innych smakołyków.

HORECA 2014 W programie wycieczki była też Restauracja HORAI, serwująca potrawy Dalekiego Wschodu (japońskie, tajskie i chińskie), gdzie spróbowaliśmy: sushi, zupę galangalową z kurczakiem, surówkę z sosem imbirowo-kolendrowym. Mieliśmy więc nowe przeżycia kulinarne.

W Restauracji HORAI

Tekst i zdjęcia: Elżbieta Sadura

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar