Home » Aktualności » Udział w Targach HORECA

 

Udział w Targach HORECA

 

28 listopada 2016 r. kolejna grupa uczniów z klasy II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych pod opieką nauczyciela p. Elżbiety Sadury, zwiedziła Międzynarodowe Targi Gastronomiczne HORECA w Krakowie, co stało się już tradycją naszej szkoły.

Targi

W targach uczestniczyło wielu wystawców polskich i zagranicznych, którzy prezentowali nowoczesne urządzenia gastronomiczne oraz ich działanie. Spotkaliśmy też osoby znane nam z wycieczek dydaktycznych m.in. Szefa Kuchni z Restauracji PONIDZIE w Hotelu Słoneczny Zdrój w Busku-Zdroju, który prowadził POKAZ KULINARNY promujący nasze potrawy regionalne.

targi

Degustowaliśmy też różne potrawy i napoje m.in. lody włoskie, ciasta, soki, napoje owocowe i napoje kawowe.

Na pewno wrócimy tam za rok.

Tekst i zdjęcia: Elżbieta Sadura.

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar