Home » Aktualności » UDZIAŁ W KONFERENCJI NAUKOWEJ

 

UDZIAŁ W KONFERENCJI NAUKOWEJ

 

18 października 2018 r. grupa uczniów z ZSCKR w Chrobrzu wraz z nauczycielem Jerzym Wojtasikiem uczestniczyła w  konferencji naukowej w ramach VII Warsztatów Naukowych pt. „Innowacje  w produkcji zwierzęcej” w Instytucie Zootechniki – Państwowym Instytucie Badawczym w Balicach.

konf_innowacje_8_20181031_1550762775

W spotkaniu uczestniczyło 77 osób, między innymi: pracownicy naukowi i doktoranci z uniwersytetów i instytutów naukowych, przedstawiciele Ośrodków Doradztwa Rolniczego oraz Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej POLSUS.

IMG_2737_1

 

IMG_2713_1

W trakcie trwania konferencji  uczniowie mieli  okazję wysłuchania 6 referatów  wygłoszonych  przez pracowników naukowych dotyczących m. in. afrykańskiego pomoru świń oraz transferu wiedzy w rolnictwie, a także innowacji w żywieniu zwierząt.

 

IMG_2679_1

Tekst: Jerzy Wojtasik

Zdjęcia: IZ w Krakowie.

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar