Home » Aktualności » Udział w akcji charytatywnej w Złotej

 

Udział w akcji charytatywnej w Złotej

 

W niedzielę, 29 marca 2015 r. o godz. 16.00 w Zespole Placówek Oświatowych w Złotej odbyło się przedstawienie Kabaretu Szpila, połączone z akcją charytatywną na rzecz leczenia 14-letniego Patryka, ucznia tej placówki.

Akcja charytatywna w Złotej

Akcja charytatywna w Złotej

Nasza szkoła została zaproszona na imprezę, a Szkolny Wolontariat dołączył do akcji charytatywnej z kiermaszem maskotek, bibelotów, biżuterii i prac plastycznych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w imprezie i w ten sposób wsparły leczenie Patryka.

Akcja charytatywna w Złotej

Akcja charytatywna w Złotej

Akcja charytatywna w Złotej

Akcja charytatywna w Złotej

Dziękujemy naszym uczniom-wolontariuszom: Magdalenie Dyni (kl. I TŻ), Patrycji Radziszewskiej (kl. I TŻ), Joannie Czarneckiej (kl. II TŻ), Weronice Sagan (kl. II TŻ) i Maciejowi Wąsikowi (kl. IV TR) za prowadzenie kiermaszu.

Dziękujemy wolontariuszom.

Dziękujemy wolontariuszom.

Dziękujemy wolontariuszom.

Dziękujemy wolontariuszom.

Informujemy, że akcja krwiodawstwa i rejestracji jako dawca szpiku kostnego z przeznaczeniem dla Patryka, odbędzie się w naszej szkole 10 kwietnia 2015 roku, w godz. 9.00 – 12.00. Osoby, które nie zapisały się na akcję, a obecnie chciałyby dołączyć – również mogą przyjść, gdyż Centrum Krwiodawstwa obiecało przywieźć większą ilość przyborów i preparatów.

Zapraszamy!

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar