Home » Aktualności » Udział ucznia TR w OWiUR w Żarnowcu

 

Udział ucznia TR w OWiUR w Żarnowcu

 

11 i 12 kwietnia 2014 r. w ZS Rolniczym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Żarnowcu odbyła się Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, w której udział wzięła młodzież z województw: małopolskiego, lubelskiego, opolskiego, podkarpackiego, śląskiego i świętokrzyskiego.

Organizatorem był Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy w Siedlcach wraz z Ministerstwem Edukacji Narodowej i Sportu, Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministerstwem Środowiska.

W tym roku szkolnym, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu prezentował uczeń klasy IV Technikum Rolniczego – Kamil Kwiecka, który zajął V miejsce w bloku tematycznym: produkcja zwierzęca.

Kwiecka Kamil

Gratulujemy!

Opiekunem przygotowującym ucznia do olimpiady był p. Jerzy Wojtasik.

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar