Home » Aktualności » Szkolenie „Młody rolnik”

 
 

Szkolenie „Młody rolnik”

 
 

19 kwietnia 2018 roku uczniowie z klas III i IV TR wzięli udział w szkoleniu zorganizowanym przez ARiMR, oddział w Pińczowie, dotyczącym warunków uzyskania premii  z poddziałania „Pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej na rzecz młodych rolników (Premie dla młodych rolników)”.

„Premie dla młodych rolników” są realizowane w ramach działania „Rozwój gospodarstw i działalności gospodarczej” priorytetu – Poprawa rentowności gospodarstw rolnych i konkurencyjności wszystkich rodzajów rolnictwa we wszystkich regionach i promowanie innowacyjnych technologii w gospodarstwach rolnych oraz zrównoważonego zarządzania lasami programu PROW 2014-2020.

Szkolenie przeprowadzono w Bibliotece Publicznej w Złotej. Prawdopodobny nabór – przełom maja i czerwca 2018 r., po zatwierdzeniu proponowanych przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zmian, mających na celu umożliwienie skorzystania z premii większej liczbie osób.

Więcej informacji o szkoleniu.

 

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar