Home » Aktualności » Świąteczny koncert w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej

 
 

Świąteczny koncert w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej

 
 

dscn8917

Dzięki zaproszeniu pani Gabrieli Kłap mogliśmy uczestniczyć w przepięknym wydarzeniu. Występ dzieci przeniósł nas myślami do niedawno przeżytych świąt Bożego Narodzenia, i jak powiedziała pani dyrektor mogliśmy jeszcze raz przywołać magię tych świąt. Wszystkich nas oczarował świąteczny koncert. Gratulacje dla nauczycieli, że potrafili wydobyć z młodych ludzi tyle talentów. Zachwyciły nas wykonania utworów z akompaniamentem tak wielu instrumentów, m.in.: akordeony, skrzypce, cymbałki, flety. Za czasów naszego dzieciństwa tylko nieliczni mogli się poszczycić grą na którymś z tych instrumentów. Najmłodsi z ogromnym przejęciem prezentowali swój program przed nauczycielami i uczniami ZSCKR. Składając podziękowanie w imieniu dyrektora ZSCKR Jerzego Trzepatowskiego mamy nadzieję, że nie zapomnicie o nas i przy innych okazjach, prezentując swoje artystyczne przedsięwzięcia.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar