Home » Aktualności » Studniówka klasy IV TRŻ

 
 

Studniówka klasy IV TRŻ

 
 

6 lutego 2016 odbyła się długo oczekiwana przez tegorocznych czwartoklasistów zabawa studniówkowa. Co prawda do pierwszego egzaminu maturalnego zostało nie 100 ale 88 dni, niemniej jednak tradycji stało się zadość.

W zabawie wzięło udział 17 – tu chłopaków z klasy IV TRŻ, była to więc typowo męska studniówka. Ubrani w eleganckie garnitury, wyglądali zupełnie inaczej niż na co dzień i też tak chyba się czuli. Uroczystość odbyła się w pięknie udekorowanej na tę okazję Restauracji „Ponidzie” w Wiślicy. Punktualnie o godzinie 18-tej, po zapowiedzi „Poloneza czas zacząć” – uczniowie wraz ze swoimi partnerkami ruszyli do tańca. Poloneza poprowadził dyrektor naszej szkoły –  pan Jerzy Trzepatowski.  Uczniowie, pod okiem prof.  Steckiewicza solidnie ćwiczyli układ poloneza, nic więc dziwnego, że wypadł wspaniale.

W części oficjalnej jako pierwszy przemawiał dyrektor Jerzy Trzepatowski, następnie w imieniu uczniów głos zabrali i poprowadzili całość  – Kamil Musiał oraz Klaudiusz Dynia. Uczniowie na ręce dyrekcji i wychowawczyni złożyli bukiety kwiatów jako podziękowanie dla wszystkich nauczycieli za ich trud włożony w nauczanie i wychowanie przez cztery lata nauki. Również przedstawiciel rodziców pan Kowalski dołączył bardzo miłe słowa i podziękowania.

Wzorem lat ubiegłych wybrany został mister studniówki. W tym roku, w głosowaniu przez długość i natężenie oklasków Misterem Studniówki 2016 ZSCKR w Chrobrzu został Szymon Zachariasz. Gratulacje i powodzenia w dalszym głosowaniu.

Kolejnym już, stałym akcentem studniówki, jest walc i tak też było w tym roku. Po jego odtańczeniu zabawa zaczęła się na dobre.

Następne godziny upłynęły pod znakiem bardzo udanej zabawy, do białego rana.

Zdjęcia i informacje na stronie Echa Dnia i Tygodnika Ponidzia  a także Pinczow24.pl oraz Telewizji Ponidzie.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar