Home » Aktualności » Spotkanie z pracownikiem RCKiK

 

Spotkanie z pracownikiem RCKiK

 

11 kwietnia 2019 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klasy pierwszej technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz technikum rolniczego z pracownikiem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach – p. Olgierdem Okszą-Orskim.

IMG_4088

Tematem spotkania było honorowe krwiodawstwo.

IMG_4080

Młodzież dowiedziała się m.in. jakie warunki trzeba spełnić, aby móc zostać krwiodawcą, jakie przywileje przysługują dawcy krwi, co dzieje się z pobraną krwią i do kogo trafia, jakie mamy grupy krwi oraz zdobyła wiele innych, cennych i przydatnych każdemu człowiekowi informacji.

IMG_4079

Pan Olgierd przekazał podziękowanie wszystkim członkom Klubu Honorowych Dawców Krwi, a dla najaktywniejszych krwiodawców przywiózł dyplomy.

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar