Home » Aktualności » Serdecznie dziękujemy uczniom-krwiodawcom

 

Serdecznie dziękujemy uczniom-krwiodawcom

 

Serdecznie dziękujemy uczniom klasy IV Technikum Rolniczego: Krzysztofowi Przybylskiemu i Michałowi Kaczmarczykowi oraz uczniom klasy IV Technikum Żywienia: Adrianowi Buczakowi i Wojciechowi Smogórowi, którzy w środę, 4 marca 2015 r. przystąpili do akcji niesienia pomocy 2,5-letniemu Miłoszowi Basągowi.
Krzysiek oddał płytki krwi, a Adrian ? krew. Z przyczyn niezależnych, w tym dniu nie dokonano poboru od Michała i Wojtka.

Dziękujemy Wam wszystkim!

?Mały krok, pośród wielkich ludzkich ograniczeń, może bardziej podobać się Bogu niż poprawne na zewnątrz (i często wewnątrz obojętne) życie człowieka spędzającego dni bez stawiania czoła poważnym trudnościom.”       /Papież Franciszek/

Akcja krwiodawstwa i rejestracji jako potencjalny dawca szpiku

Akcja krwiodawstwa i rejestracji jako potencjalny dawca szpiku

Jednocześnie informujemy, że akcja pomocy dla Patryka z Niegosławic w postaci daru krwi i rejestracji jako potencjalny dawca szpiku kostnego, odbędzie się w naszej szkole 10 kwietnia 2015 r. (piątek) w godzinach: 9.00 – 12.00.

Bardzo prosimy wszystkie pełnoletnie i zdrowe osoby, które chcą pomóc chłopcu w powrocie do zdrowia, o telefoniczne zgłoszenie swojego udziału w akcji do dnia 27 marca, gdyż Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach musi wcześniej przygotować odpowiednią liczbę preparatów i przyborów.

Zapisy prowadzi sekretariat szkoły: (41) 356 – 40 – 03.

Rejestracja jako dawca szpiku polega na oddaniu dwóch próbek krwi po 5 ml oraz wypełnieniu ankiety dotyczącej stanu zdrowia potencjalnego dawcy.

Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z informacjami:

https://zsrchroberz.pl/kto-moze-zostac-dawca-szpiku-kostnego-informacje/

Odnośnie nieobecności w pracy osób dorosłych: otrzymacie zaświadczenia, które są honorowane przez pracodawców na zasadzie zwolnienia lekarskiego.

RCKIK

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar