Home » Aktualności » Serdecznie dziękujemy krwiodawcom

 

Serdecznie dziękujemy krwiodawcom

 

22 – 26 listopada – DNI  HONOROWEGO  KRWIODAWSTWA.

Twoja krew

27 listopada 2015 r. grupa młodzieży z naszej szkoły honorowo oddała krew w mobilnym punkcie poboru krwi w Busku-Zdroju.

Serdecznie dziękujemy uczniom-krwiodawcom: Klaudiuszowi Dyni, Hubertowi Grzędzie i Piotrowi Rumasowi z klasy IV Technikum Rolniczego, a także uczniom, którzy oddali krew po raz pierwszy: Joannie Czarneckiej (kl. III Technikum Żywienia) i Sebastianowi Cielochowi (kl. III Technikum Rolniczego).

O naszym Klubie Honorowych Dawców Krwi nie zapomnieli absolwenci i dołączyli do akcji: Krzysztof Przybylski i Wojciech Smogórbardzo Wam dziękujemy!

Krew przeznaczyliśmy dla dwóch chorych osób.

Krew

Jednocześnie informujemy, że 1 grudnia 2015 r. (wtorek) o godz. 10.20 (długa przerwa) na sali gimnastycznej zostaną wręczone legitymacje honorowych dawców krwi tym uczniom, którzy 29 października 2015 r. po raz pierwszy wzięli udział w akcji krwiodawstwa. Podziękujemy także Osobom, które współpracują z Klubem Honorowych Dawców Krwi. Przewidujemy też inne atrakcje, o czym informujemy na zaproszeniach zawieszonych na terenie szkoły.

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar