Home » Aktualności » Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

 

1 września zaczęliśmy nowy rok szkolny. W powodu nadal trwających obostrzeń związanych z zagrożeniem COVID-19 rozpoczęcie wyglądało nieco inaczej niż zwykle. Uczniowie starszych klas po wyjątkowo długiej przerwie spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych. W sali gimnastycznej zaś odbyło się, z zachowaniem reżimu sanitarnego, oficjalne powitanie uczniów klas pierwszych.

Pierwszoklasistów po uroczystym ślubowaniu na sztandar szkoły oraz odczytaniu listu Ministra Edukacji Narodowej przywitała dyrektor Anna Lach. Po wysłuchaniu przemówienia młodzież poznała swoich nauczycieli i wychowawców. Przypomniano również o obowiązujących procedurach bezpieczeństwa sanitarnego.

Nie lekceważmy obecnej sytuacji zdrowotnej, od stopnia naszej odpowiedzialności i samodyscypliny zależeć będzie nasze zdrowie. Wszystkim życzymy spokojnego i dobrego roku szkolnego 2020/2021.

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar