Home » Aktualności » „Rolnik szuka szkoły” – w Chrobrzu

 

„Rolnik szuka szkoły” – w Chrobrzu

 

Na początku czerwca w naszym Zespole Szkół gościła profesjonalna ekipa filmowa. To niecodzienne wydarzenie związane było z kampanią edukacyjno-promocyjną szkół prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, realizowaną przez Telewizję Polską.

W szkołach będących zarazem Centrami Kształcenia Rolniczego zbierane były materiały do cyklu audycji telewizyjnych pt. ?Rolnik szuka szkoły?, które  emitowane są w telewizjach regionalnych oraz telewizji ogólnopolskiej.

Dzień z ekipą filmową rozpoczął się od spotkania z dyrektorem Jerzym Trzepatowskim. Rolę przewodnika po szkole pełniła przewodnicząca samorządu uczniowskiego, uczennica III klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, Karolina Dąbek. W materiale filmowym nauczyciele: Elżbieta Sadura, Tomasz Czyszczoń oraz Dariusz Kotulski wraz z uczniami zaprezentowali nowoczesne wyposażenie szkoły, profesjonalnie przygotowane pracownie gastronomiczne i szkolne warsztaty oraz sale lekcyjne ? w tym pracownię nauczania języków obcych. Przedstawiono również działalność charytatywną oraz sportowo-turystyczną szkoły.
 
 

 

Poniżej znajduje się link do całego odcinka. Fragment poświęcony naszej szkole zaczyna się o czasie 05:46. W audycji przedstawiono również inne świętokrzyskie szkoły – w Sandomierzu i Sichowie Dużym, a także placówkę z Nakła Śląskiego w woj. śląskim.

Rolnik szuka szkoły odc. 10

 

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar