Home » Aktualności » Prośba o wsparcie projektu

 

Prośba o wsparcie projektu

 

Drodzy Absolwenci i Przyjaciele naszej szkoły!

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe ważnego dla naszej szkoły projektu „Kuźnia Talentów Kulinarnych”, do którego zostaliśmy zakwalifikowani po spełnieniu wielu kryteriów. Udział w nim jest cenny dla rozwoju zawodowego naszych uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych i wiąże się z przyznaniem szkole prestiżowego certyfikatu Akademii Kulinarnej.

Udział w tym projekcie wymaga opłaty członkowskiej w wysokości 6.000 zł, którą musimy przekazać na konto Stowarzyszenia Kucharzy Polskich do końca października 2017 r.

Dzięki wstąpieniu do grona szkół rekomendowanych przez to Stowarzyszenie, możemy liczyć na wsparcie merytoryczne i praktyczne dla naszych uczniów (m.in. podczas przygotowań do konkursów kulinarnych) oraz praktyki zawodowe w renomowanych restauracjach.

Nasi uczniowie chcieliby rozwijać się i mieć większe szanse na znalezienie dobrej pracy po ukończeniu szkoły oraz odnosić sukcesy w gastronomii.

Będziemy wdzięczni za każde wsparcie tego celu i z góry serdecznie dziękujemy.

 

Z poważaniem

Jerzy Trzepatowski – Dyrektor Szkoły

Elżbieta Sadura – nauczyciel przedmiotów zawodowych

Karolina Dąbek – przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego.

 

Dostępny numer naszego konta: 21 1010 1238 0860 5913 9134 0000, tytułem: darowizna na projekt „Kuźnia Talentów Kulinarnych”.

Kuźnia-Talentów-Kulinarnych_1200x800_filtered

KTK

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar