Home » Aktualności » POWIATOWE TARGI EDUKACYJNE

 
 

POWIATOWE TARGI EDUKACYJNE

 
 

Blisko 700 osób wzięło udział w tegorocznych Powiatowych Targach Edukacyjnych, zorganizowanych 7 kwietnia w Powiatowym Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Busku-Zdroju. To już trzynasta edycja wydarzenia organizowana przez Zarząd Powiatu Buskiego, skierowana do gimnazjalistów ? którzy już wkrótce staną przed wyborem nowej szkoły. W targach gościnnie brała udział również i nasza szkoła
Edukacyjne Targi Powiatowe z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród młodzieży. W tym dniu przybyli uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami ze wszystkich gimnazjów z terenu powiatu buskiego, jak również z powiatów ościennych.
Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem a nasz nowiuteńki kombajn którym przyjechaliśmy do Buska był wprost oblegany

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar