Home » Aktualności » Pokaz barmański w naszej szkole

 

Pokaz barmański w naszej szkole

 

7 grudnia 2015 r. w naszej szkole odbył się POKAZ BARMAŃSKI  w wykonaniu eksperta i pasjonata sztuki barmańskiej – Pana Jerzego Czapli z Centrum Szkolenia Barmanów w Legionowie – dla uczniów wszystkich klas Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych.

Pokaz barmański

Młodzież poznała podstawowy sprzęt barmański oraz sposoby sporządzania przykładowych drinków bezalkoholowych. Chętni uczniowie mogli spróbować swoich sił – pod okiem mistrza – w sporządzaniu tego rodzaju drinków, po czym odbyła się wspólna ich degustacja.

Pokaz barmański

Pokaz barmański

Pokaz barmański

Pokaz był na tyle atrakcyjny, że zachęcił już wiele osób do udziału w Warsztatach Barmańskich, które zostaną przeprowadzone przez naszego gościa w okresie ferii zimowych (termin do ustalenia po zebraniu grupy minimum 16-osobowej) – ZAPRASZAMY!

Tekst i zdjęcia: p. Elżbieta Sadura.

 

 

 

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar