Home » Aktualności » Podziękowanie za udział w Kiermaszu Bożonarodzeniowym.

 

Podziękowanie za udział w Kiermaszu Bożonarodzeniowym.

 

8. grudnia 2016 r. w naszej szkole odbył się charytatywny Kiermasz Bożonarodzeniowy, połączony z finałem konkursu na stroik i ozdobę świąteczną.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Osobom, które wzięły udział w kiermaszu i w ten sposób wsparły leczenie i rehabilitację 3-letniego Miłosza.

kiermasz

kiermasz

Jury konkursu na stroik i ozdobę świąteczną w składzie: p. dyr. D.Dobaj, p. D.Fabian i przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Karolina Dąbek, wyłoniło zwycięzców:

I miejscestroik klasy IV

kiermasz

II miejscestroik klasy II

Kiermasz

III miejscestroik klasy IKiermasz

 

 

W kategorii OPEN za wykonanie stroiku wyróżniono prace pań: Anity Lozi i Moniki Stolarskiej, a za ozdobę choinkową – pracę p. Anity Lozi.

 

Kiermasz

Gratulujemy!

Nowi członkowie Klubu Honorowego Dawcy Krwi, którzy brali udział w akcji krwiodawstwa z przeznaczeniem dla małej Lilki,  otrzymali z rąk p. Dyrektora legitymacje: Martyna Niedziela (kl. III TŻ), Tomasz Łach (kl. III TŻ),  Bartłomiej Szczepański (kl. III TR) i Dawid Karasek (kl. II TR). Uczeń klasy IV TŻ – Piotr Smogór otrzymał kartę potencjalnego dawcy szpiku. Dziękujemy za Wasz dar!

Kiermasz

 

Dziękujemy uczennicom, które indywidualnie lub w grupach przygotowały słodkie wypieki na kiermasz: Klaudii Grudzień, Wiktorii Sokołowskiej, Kindze Kowalskiej, Justynie Węgrzynowicz, Patrycji Pawlik, Aleksandrze Gajos, Julii Duraczyńskiej, Weronice Soja, Dominice Olender, Monice Paczowskiej, Aleksandrze Lichwała, Aleksandrze Kasprzyk i Katarzynie Kowalskiej.

Pani Anita Lozia, a także wychowankowie internatu pod kierunkiem p. Moniki Stolarskiej przekazali na kiermasz piękne, własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne.

Wszystkim bardzo dziękujemy!

Kiermasz bożonarodzeniowy jest kontynuowany w Ośrodku Dziedzictwa Kulturowego i Tradycji Rolnej Ponidzia w Chrobrzu.

Serdecznie zapraszamy na facebook Pałacu Wielopolskich w Chrobrzu: http://palac.chroberz.pl/kiermasz-swiateczny-w-palacu/

 

 

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar