Home » Aktualności » Podziękowanie za udział w kiermaszu

 

Podziękowanie za udział w kiermaszu

 

2 września 2016 r. uczniowie-wolontariusze podsumowali wakacyjny charytatywny kiermasz książek, który odbył się w Ośrodku Dziedzictwa Kulturowego i Tradycji Rolnej Ponidzia w Chrobrzu. Zysk z kiermaszu Wolontariat przekazał na leczenie 3-letniego Miłosza Basąga.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Osobom, które wzięły udział w kiermaszu i w ten sposób wsparły leczenie Miłoszka.

Miłek

 

Dziękujemy bardzo Pracownikom ODKiTRP w Chrobrzu za nadzór nad kiermaszem. Dziękujemy uczniom-wolontariuszom: Małgorzacie Grzywnie, Aleksandrze Lichwała, Weronice Sagan i Konradowi Pyrzowi.

Kiermasz trwa nadal. Chętnie przyjmiemy książki w dobrym stanie – jeśli posiadasz nieprzydatną literaturę i chcesz wesprzeć leczenie chłopca, skontaktuj się z nami – nr telefonu do sekretariatu szkoły: 41 356-40-03. Dziękujemy!

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar