Home » Aktualności » Podziękowanie od rodziny Miłoszka

 

Podziękowanie od rodziny Miłoszka

 

Po długim pobycie w szpitalu, 5-letni Miłosz został wypisany do domu. Przechodzi leczenie podtrzymujące, jest pod opieką kilku poradni specjalistycznych.

Miłosz

Rodzice chłopca wyrażają ogromną wdzięczność wszystkim Osobom, które w różny sposób wspierały i wspierają leczenie dziecka. Dziękują za  kiermasz książki, kiermasze wewnątrzszkolne, zbiórkę nakrętek, przekazanie 1% podatku, podarowanie krwi i płytek krwi.

Miłosz 2

 

My również serdecznie dziękujemy za współpracę i zaangażowanie naszym uczniom, absolwentom, pracownikom oraz wszystkim Osobom spoza szkoły, za pomoc w przygotowaniu kiermaszów, udział w kiermaszach i zbiórce nakrętek.

Dziękujemy za współpracę w prowadzeniu zbiórki nakrętek w roku szkolnym 2016/2017:

Szkole Podstawowej w Miernowie, Szkole Podstawowej w Stępocicach, Szkole Podstawowej w Dzierążni, Druhom OSP w Chrobrzu, Paniom: Anecie Molędzie i Marioli Kani (Sklep w  Rudawie), Pracownikom Sklepu „Kasza” w Działoszycach, p. Barbarze Tulej-Burek (Sklep w Chrobrzu), p. Edycie Łuczyńskiej (Sklep w Żurawnikach) oraz wszystkim Osobom, które wsparły w/w zbiórki.

plakat

 

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar