Home » Aktualności » Podziękowanie dla krwiodawców

 

Podziękowanie dla krwiodawców

 

W piątek, 21. września 2018 r. grupa członków Klubu Honorowych Dawców Krwi odbyła akcję krwiodawstwa w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach.

Za ten cenny dar serdecznie dziękujemy uczniom: Dominice Olender, Marcinowi Fichowskiemu, Dawidowi Karaskowi, Piotrowi Wiśnioszowi oraz Tomaszowi Łachowi – naszemu absolwentowi i p. Piotrowi Lozi – naszemu pracownikowi i druhowi OSP w Chrobrzu.

IMG_3455

Dawid Karasek oddał osocze, które jest potrzebne w leczeniu m.in. osób poparzonych, chorych na skazę krwotoczną i niektóre nowotwory. Pobór osocza trwa przeszło 30 minut, co Dawid zniósł bardzo dzielnie. Dziękujemy!

IMG_3472

Była to nasza siedemnasta akcja krwiodawstwa.

W ubiegłym tygodniu Wolontariat odwiedził Dom dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Kielcach. Podopiecznym placówki zawieźliśmy odzież i zabawki z przeprowadzonej zbiórki. Wszystkim uczestnikom zbiórki serdecznie dziękujemy!

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar