Home » Aktualności » Podziękowanie dla krwiodawców.

 

Podziękowanie dla krwiodawców.

 

W lutym w sposób szczególny staraliśmy się pamiętać o osobach chorych, gdyż właśnie 11. lutego obchodziliśmy XXVI Światowy Dzień Chorego.

Natomiast 28 lutego 2018 r. – w XI. Światowy Dzień Chorób Rzadkich, grupa uczniów należących do Klubu Honorowych Dawców Krwi, odbyła akcję krwiodawstwa w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach.

28.02.18.

Za ten cenny dar serdecznie dziękujemy: Karolinie Dąbek (kl. IV TŻ), Tomaszowi Łachowi (kl. IV TŻ), Martynie Niedzieli (kl. IV TŻ), Dominice Olender (kl. III TŻ), Piotrowi Wiśnioszowi (kl. III TR) oraz Agnieszce Krzak (kl. IV TŻ), Katarzynie Kowalskiej (kl. IV TŻ), Aleksandrze Gajos (kl. III TŻ).

Była to szesnasta akcja krwiodawstwa naszego klubu.

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar