Home » Aktualności » Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”edycja 2021/2022

 
 

Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”edycja 2021/2022

 

Starsze wiadomości

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych ,,Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych? jest organizowana przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie.

Wiedza o ubezpieczeniach społecznych jest niezbędna dla młodego człowieka wkraczającego w dorosłe życie, który znajdzie się na rynku pracy i będzie podejmował wiele decyzji związanych ze swoją przyszłością, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Podobnie, jak w poprzednich latach olimpiada odbyła się po zakończeniu realizacji projektu edukacyjnego ?Lekcje z ZUS?, który objął cztery tematy zajęć: ,,Świadomy zawsze ubezpieczony?, ,,Co Ci się należy, kiedy płacisz składki?, ,,Renty i emerytury?, ,,E-ZUS, czyli firma pod ręką?.

W I etapie ? szkolnym wzięło udział 28 uczniów. Uczestnicy rozwiązywali indywidualny test. W tym roku, po dogrywce największą ilość punktów z testu uzyskali:

1. Kacper Czapliński

2. Katarzyna Liberek

3. Mateusz Hojny

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar