Home » Aktualności » Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”

 
 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”

 
 

W środę 1 marca odbył się etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”. Celem konkursu jest upowszechnienie wiedzy na temat prawa wyborczego wśród uczniów, propagowanie idei udziału w wyborach orz świadomego uczestnictwa w procesie wyborczym. W konkursie wzięli udział uczniowie klasy IITRŻ.

Nadzór nad przebiegiem Konkursu od momentu otwarcia kopert, aż do czasu zakończenia przeprowadzenia testu pełniła komisja w składzie: Pani Anna Szymkiewicz – Cieślak starszy specjalista w Krajowym Biurze Wyborczym Delegaturze w Kielcach, Pan Artur Sakwa, Pani Teresa Ryczek, Pani Wanda Osiecka.

IMG_9030 IMG_9029 IMG_9028 IMG_9027 IMG_9026 IMG_9018 IMG_9019 IMG_9020 IMG_9023 IMG_9025 IMG_9017

 

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar