Home » Aktualności » Ogólnopolski konkurs ?Poznaj swoje prawa w pracy?

 
 

Ogólnopolski konkurs ?Poznaj swoje prawa w pracy?

 

Starsze wiadomości

28 stycznia 2021 r. odbył się szkolny etap ogólnopolskiego konkursu wiedzy dla uczniów szkół ponadpodstawowych ?Poznaj swoje prawa w pracy?. Konkurs organizowany jest przez Państwową Inspekcję Pracy w ramach programu ?Kultura bezpieczeństwa?. Jego celem jest kształtowanie świadomości zagrożeń występujących w środowisku pracy, a także podniesienie poziomu wiedzy wśród młodzieży szkolnej i akademickiej z zakresu prawnej ochrony pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Uczniowie naszej szkoły przystępują do tego programu corocznie już od wielu lat. W tym roku najlepsze wyniki uzyskali: Wiktoria Rzepa z ITŻ i Patryk Lisikiewicz z IIITR. Tym samym będą reprezentowali szkołę w etapie regionalnym konkursu.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar