Home » Aktualności » Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych edycja 2018/2019

 
 

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych edycja 2018/2019

 
 

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych ,,Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych? jest organizowana przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie.

Wiedza o ubezpieczeniach społecznych jest niezbędna dla młodego człowieka wkraczającego w dorosłe życie, który znajdzie się na rynku pracy i będzie podejmował wiele decyzji związanych ze swoją przyszłością, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.


 

V edycja olimpiady odbyła się po zakończeniu realizacji projektu edukacyjnego ?Lekcje z ZUS?, który objął cztery tematy zajęć: ,,Świadomy zawsze ubezpieczony?, ,,Płacisz i masz, czyli co Ci się należy, gdy płacisz składki?, ,,Emerytura ? twoja przyszłość w Twoich rękach?, ,,e-ZUS, czyli firma pod ręką?.

W I etapie ? szkolnym wzięło udział 20 uczniów. Uczestnicy rozwiązywali indywidualny test. Największą liczbę punktów uzyskał Paweł Wiązanie ? 14/20 punktów

Serdecznie gratulujemy.

 

 

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar