Home » Aktualności » Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych edycja 2017/2018

 
 

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych edycja 2017/2018

 
 

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych ,,Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” jest organizowana przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie.

Wiedza o ubezpieczeniach społecznych jest niezbędna dla młodego człowieka wkraczającego w dorosłe życie, który znajdzie się na rynku pracy i będzie podejmował wiele decyzji związanych ze swoją przyszłością, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

 

IV edycja olimpiady odbyła się po zakończeniu realizacji projektu edukacyjnego „Lekcje z ZUS”, który objął cztery tematy zajęć: ,,Świadomy zawsze ubezpieczony”, ,,Płacisz i masz, czyli co Ci się należy, gdy płacisz składki”, ,,Emerytura – twoja przyszłość w Twoich rękach”, ,,e-ZUS, czyli firma pod ręką”.

W I etapie ? szkolnym wzięło udział 24 uczniów. Uczestnicy rozwiązywali indywidualny test. Uczniowie, którzy uzyskali największą ilość punktów z testu:

1. Paweł Wiązanie ? 15/20 punktów

2. Dawid Poros ? 12/20 punktów

3. Krzysztof Paździur ? 11/20 punktów.

Będą oni stanowić zespół reprezentujący szkołę w II etapie Olimpiady.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar