Home » Aktualności » Kuźnia młodego przedsiębiorcy – Etap II

 
 

Kuźnia młodego przedsiębiorcy – Etap II

 
 

Zakończył się I etap projektu „Kuźnia młodego przedsiębiorcy” skierowanego do uczniów 47 szkół rolniczych z całej Polski. Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polski w ramach programu edukacji ekonomicznej. W ramach projektu przeprowadzono zajęcia dodatkowe dla uczniów z klasy I i II. Na zakończenie etapu przeprowadzono test, który wyłonił grupę trzech najlepszych uczniów przechodzących do następnego etapu. Są to uczniowie z klasy I technikum
w zawodzie technik rolnik:

Krzysztof Pieczyrak

Anna Nocuń

Paweł Guzikowski.

W II etapie zespół uczniów będzie przygotowywał pracę konkursową w formie biznesplanu własnej firmy.  Ze wszystkich 47 nadesłanych biznesplanów, jury wybierze najlepsze prace, dla których przewidziane są cenne nagrody.

 

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar