Home » Aktualności » Konferencja „Bezpieczna Gmina”

 
 

Konferencja „Bezpieczna Gmina”

 
 

W dniu dzisiejszym, 15 października 2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konferencji „Bezpieczna Gmina” organizowanej przez KRUS, którą poprowadziła pani Agnieszka Strączek, Kierownik PT KRUS w Pińczowie.
W konferencji uczestniczył Wójt Gminy Złota, pan Tadeusz Sułek oraz pani Anna Lach – Dyrektor ZSCKR w Chrobrzu. Tematykę konferencji realizowali przedstawiciele instytucji działających na rzecz rolnictwa. KRUS – pani Agnieszka Strączek – kierownik PT KRUS oraz pani Agata Materek, ARiMR – pani Elżbieta Kwiecień – Ząbek – kierownik BP ARiMR w Pińczowie, PSP – Paweł Obważanek – oficer prasowy KP PSP w Pińczowie oraz starszy sierżant Łukasz Gaweł z KP Policji w Pińczowie.

Podczas dwugodzinnego spotkania uczniowie mogli się dowiedzieć :

jak dbać o czyste powietrze;

gdzie otrzymać dofinansowanie na modernizację swojego gospodarstwa;

jakie są zasady BHP w rolnictwie;

gdzie i jak zgłosić pomocnika rolnika;

jak zabezpieczyć się przed sezonem grzewczym;

jak bezpiecznie funkcjonować na drogach publicznych.

 

 

 

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar