Home » Aktualności » Jan Chruśliński laureatem ORŁA 2016

 

Jan Chruśliński laureatem ORŁA 2016

 

7 listopada 2016 r. społeczność naszej szkoły miała okazję poznać p. Jana Chruślińskiego – autora ciekawych powieści. Podczas spotkania p. Chruśliński przedstawił m.in. okoliczności napisania autobiograficznej książki pt: „Starość zaczęła się wczoraj”, dotyczącej walki z chorobą nowotworową. Odczytał także jej fragmenty.

13 listopada 2016 r. w Warszawie ogłoszono wyniki finału Polskiego Festiwalu Sztuki „Orzeł 2016”. W kategorii „Słowo” pierwsze miejsce przyznano p. Janowi Chruślińskiemu.  Komisja konkursowa wyróżniła wyżej wymienioną książkę.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów literackich!

Jan Chruśliński podczas odczytywania fragmentów książki: "Starość zaczęła się wczoraj".

Jan Chruśliński w naszej szkole podczas odczytywania fragmentów książki: „Starość zaczęła się wczoraj”.

 

Nasza biblioteka posiada trzy egzemplarze powieści: „Starość zaczęła się wczoraj”. Zapraszamy!

Jan Chruśliński

 

/wykorzystano informację: pb, chroberz.info/

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar