Home » Aktualności » II miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym

 

II miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym

 

Miło nam poinformować, że uczennica klasy II technikum żywienia i usług gastronomicznych – Kamila Wojciechowska, zajęła II miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym zorganizowanym w ramach kampanii: „Reagując – Ratujesz”. Organizatorem konkursu była Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach.

IMG_4413

Kamila wykonała plakat, który jest zamieszczony na stronie KWP w Kielcach. Uczennica otrzymała nagrodę: słuchawki bezprzewodowe firmy SONY.

Serdecznie gratulujemy!

IMG_4398 ? kopia

Celem konkursu było uświadomienie konsekwencji płynących z jazdy pod wpływem alkoholu, ograniczenie ilości takich przypadków, a przede wszystkim kreowanie odpowiednich postaw i brak społecznego przyzwolenia na łączenie alkoholu z kierownicą.

Opiekunem uczennicy była p. Teresa Ryczek – pedagog szkolny.

 

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar