Home » Aktualności » Europejski Tydzień Ruchu

 

Europejski Tydzień Ruchu

 

info-3-boxes-1

W Chrobrzu odbędzie się Tydzień Ruchu pn.:

Wyginam śmiało ciało!

 

PROGRAM

Poniedziałek 21 września: wszyscy uczniowie i pracownicy ZSCKR w Chrobrzu przychodzą do szkoły w pomarańczowych koszulkach, zapraszamy do udziału dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej w Chrobrzu.

Godz. 815 zbiórka wszystkich przed budynkiem Szkoły Podstawowej. Cała szkoła wykona 25 przysiadów!

(ćwiczący otrzymują kupony konkursowe, wypełniają i przekazują organizatorom)

Wtorek 22 września: Marsz Nordic Walking do Wojsławic, zbiórka przed ZSCKR godz. 745 (każdy uczestnik posiada własne kijki, niepełnoletni zgodę rodziców)

Środa 23 września: przed szkołą ZSCKR godz. 1800 Bieg po parku.

Czwartek 24 września: Przystań w Chrobrzu godz. 13 30 ZUMBA.

Piątek 25 września: godz. 745 Zakończenie Tygodnia Ruchu

 

Flash MOVE 2015 w Chrobrzu

 

Losowanie Nagrody Niespodzianki.

Zapraszamy wszystkich do aktywności fizycznej!

 

Organizator: Ludowo Uczniowski Klub Sportowy

CHROBRY przy ZSCKR w Chrobrzu

info-3-boxes-3

Europejski Tydzień Ruchu (Move Week) to kulminacyjne wydarzenie promujące kampanię NowWeMove. Kampania ta ma wyraźnie postawiony cel: zwiększenie liczby aktywnych fizycznie Europejczyków o 100 milionów do końca 2020 roku!

Kluczowym zagadnieniem Europejskiego Tygodnia Ruchu jest uświadomienie społeczeństwu korzyści, jakie płyną z ruchu i zdrowego trybu życia.  Oferta aktywności podczas tego tygodnia jest na tyle zróżnicowana, że każdy niezależnie od wieku i poziomu sprawności fizycznej powinien znaleźć coś dla siebie.

Europejski Tydzień Ruchu koordynowany jest przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Sportu i Kultury (ISCA) we współpracy z Europejską Federacją Cyklistów (ECF). W Polsce koordynatorem Tygodnia Ruchu jest Fundacja V4Sport Group.

Polski Tydzień Ruchu 2015 odbędzie się w dniach 21 – 29 września, ale obchody w Europie będą trwać prawie cały miesiąc – od 7 do 30 września.

MOVE Week jest coroczną imprezą o zasięgu europejskim, prezentującą korzyści wynikające z aktywnego trybu życia oraz regularnego uprawiania sportu.

Wraz z 1 milionem uczestników w 2014 roku, MOVE Week stał się największym corocznym wydarzeniem w Europie promującym korzyści aktywnego trybu życia.

 

 

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar