Home » Aktualności » Etap szkony konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”

 
 

Etap szkony konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”

 
 

21 lutego w naszej szkole odbył się etap szkolny konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp pt. ?Poznaj swoje prawa w pracy?.

Konkurs jest organizowany w szkołach uczestniczących w realizacji programu edukacyjnego ?Kultura bezpieczeństwa?. Konkurs jest formą popularyzacji tego programu oraz sprawdzianem jego efektywności dla szkół i ich uczniów.

Celem konkursu jest promocja aktywnych postaw i osiągnięć uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie wiedzy o bhp i prawie pracy, a także upowszechnianie idei kultury bezpieczeństwa oraz wagi dbałości o jakość stanowisk pracy i bezpieczeństwa pracy.

IMG_8868 IMG_8865 IMG_8864

Szkołę na etapie regionalnym, który odbędzie się w Kielcach reprezentować będą uczennice klasy IIŻ, Aleksandra Gajos oraz Weronika Soja.

Gratulujemy i życzymy sukcesów na etapie regionalnym.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar