Home » Aktualności » DOŻYNKI 2014 w Pułtusku

 

DOŻYNKI 2014 w Pułtusku

 

12 października Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu wraz z pracownikami Lokalnej Grupy Działania PONIDZIE uczestniczyli w Dożynkach 2014 w Pułtusku, które odbywały się pod hasłem „Promocja projektów realizowanych w ramach  podejścia Leader: współpraca szkół rolniczych i LGD- uroczystości dożynkowe wydarzeniem kulturalnym regionu”.

dożynki2

Podczas imprezy został również rozstrzygnięty konkurs fotograficzny „LGD a obszary wiejskie”. Uczennice z ZSCKR w Chrobrzu do konkursu zgłosiły zdjęcie z warsztatów garncarskich zorganizowanych przez Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury. Szkoła zajęła pierwsze miejsce i otrzymała nagrodę finansową. Podczas trwania dożynek został rozstrzygnięty również konkurs na wieniec dożynkowy. Pierwsze miejsce zajął wieniec z ZSCKR w Karolewie. Wieniec na stoisku ZSCKR w Chrobrzu został zrobiony przez panią Barbarę Górzyńską z Bogucic. Na stoisku rozdawane były broszury, ulotki oraz inne gadżety zachęcające do przyjazdu na Ponidzie. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się przewodnik „Kajakiem PoNidzie”. Na stoisku, dzięki uprzejmości pracowników Lokalnej Grupy Działania 'Perły Czarnej Nidy”, którzy użyczyli nam grę PlayStation z symulacją spływów kajakowych, można było również popływać wirtualnym kajakiem.

(Na podstawie www.lgdponidzie.pl) 

 

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar