Home » Aktualności » Bal studniówkowy

 

Bal studniówkowy

 

Mimo, że już dwa tygodnie minęły od balu studniówkowego, wciąż powracamy do tamtej uroczystej chwili, oglądamy zdjęcia, filmy.
Jakie zachowamy wspomnienia?

Bal studniówkowy, 2015 r.

Bal studniówkowy, 2015 r.

W tym roku bal studniówkowy w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu wypadł prawie idealnie 100 dni przed pierwszym egzaminem dojrzałości. Miał on więc wyjątkowy charakter, bo tak naprawdę zakończył pewien etap w życiu uczniów klas czwartych. Przed nimi już tylko matura, egzaminy zawodowe i dorosłe życie.
Jakie ono będzie, co komu przyniesie los ? to zagadki nie do rozwiązania na tę chwilę. Nie będziemy się nad nimi zastanawiać, dość powiedzieć, że jest czas zabawy i czas pracy, czas nauki i czas beztroskich harców i swawoli.
Ten czas miał miejsce 24 stycznia 2015 r.
Pięknie wykonanym polonezem, w pierwszej parze z Dyrektorem Jerzym Trzepatowskim, młodzież rozpoczęła w restauracji ?Ponidzie? w Wiślicy ?Studniówkę 2015?.

Bal studniówkowy, 2015 r.

Bal studniówkowy, 2015 r.

W lokalu zgromadzili się licznie rodzice, aby zerknąć raz jeszcze na odświętnie i co tu dużo mówić ? pięknie ubrane swoje latorośle, zaproszeni goście, nauczyciele, a także studniówkowicze ? czyli młodzież obecnej klasy IV TRŻ.
Część oficjalną rozpoczął Dyrektor Jerzy Trzepatowski witając wszystkich bardzo serdecznie i życząc udanej zabawy, a następnie przedstawiciele młodzieży złożyli na ręce Dyrekcji i wychowawczyni kwiaty ? wyrażając podziękowania za trud włożony w ich wychowanie i nauczanie.
Również rodzice uczestniczący w balu studniówkowym życzyli wszystkim zaproszonym gościom niezapomnianych wrażeń z zabawy, która jak zapowiedzieli ? miała trwać do białego rana.

Bal studniówkowy, 2015 r.

Bal studniówkowy, 2015 r.

Bal studniówkowy, 2015 r.

Bal studniówkowy, 2015 r.

Aby tradycji stało się zadość ? wybrano Miss i mistera Studniówki 2015. zostali nimi uczniowie klasy IV TŻ ? Małgorzata Glonek i Dominik Cieślak. Oni więc będą reprezentowali młodzież w wyborach Miss i Mistera Studniówek województwa świętokrzyskiego.
Potem już tylko muzyka przygrywała do tańca, wszyscy zasiedli przy suto zastawionych stołach, jedząc i tańcząc bawili się do białego rana. Humory wszystkim dopisały, łaskawa okazała się pogoda, gdyż kiedy ostatni goście opuszczali lokal, ujrzeli piękną pierzynę ze śniegu otulającą wszystko wokół.

Tekst: wychowawczyni kl. IV TRŻ – p. Wanda Osiecka.

Zdjęcia: Gabrysia Kocerba.

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar