Home » Aktualności » ?ARS, czyli jak dbać o miłość?

 

?ARS, czyli jak dbać o miłość?

 

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w programie edukacyjnym pt. ?ARS, czyli jak dbać o miłość? opracowanym przez dr Krzysztofa Wojcieszka, w ramach projektu ?Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych?, współfinansowanego z funduszy Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Głównym jego celem jest pogłębienie wiedzy na temat konsekwencji używania substancji psychoaktywnych m.in. alkoholu, papierosów czy narkotyków.

Młodzież obejrzała film ?Wieczne Dziecko?, który stanowił rozwinięcie tematu związanego ze skutkami spożywania alkoholu przez kobiety w ciąży, w tym ryzyka pojawienia się u dziecka alkoholowego zespołu płodowego (FAS).

Szkolnym koordynatorem programu była Teresa Ryczek- pedagog szkolny.

 

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 

Accessibility Toolbar