Home » Aktualności » Apel – wręczenie nagród

 

Apel – wręczenie nagród

 

18 grudnia 2014 r., podczas apelu zostały wręczone nagrody i wyróżnienia uczniom, zdobyte w różnych dziedzinach.

ApelUczennice klasy II TRŻ wraz z wychowawczynią p. Anną Steckiewicz otrzymały upominki za zajęcie I miejsca w konkursie fotograficznym: „LGD a obszary wiejskie”, który został rozstrzygnięty na Dożynkach 2014 w Pułtusku, z udziałem szkół rolniczych podlegających MRiRW.

apel

 

Drużyna chłopców zajęła I miejsce w klasyfikacji końcowej podczas II Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej, rozegranego w Schronisku dla Nieletnich w Gackach. Opiekun drużyny: p. Stanisław Steckiewicz.

apelapel

 

 

Uczennice klasy II TRŻ zajęły I miejsce w Międzyklasowym Turnieju w Hokej Halowy Dziewcząt (rozgrywki podczas długich przerw). Wyróżnienia otrzymały pozostałe uczestniczki z klas: III, IV, I. Opiekun rozgrywek: p. Anna Steckiewicz.

apel

 

Zostały także wręczone nagrody i wyróżnienia w konkursie wiedzy o Powstaniu Warszawskim, zorganizowanym z okazji 70-tej rocznicy jego wybuchu. Organizatorzy konkursu: biblioteka szkolna i p. Teresa Ryczek.

apel

Uczestnicy konkursu plastycznego na logo Klubu Honorowych Dawców Krwi otrzymali nagrody przekazane przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach.

apel

Na zakończenie, Dyrektor Szkoły podziękował wszystkim uczniom, którzy brali udział w imprezach szkolnych i pozaszkolnych oraz akcjach organizowanych przez szkołę, a także życzył całej szkolnej społeczności zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar