Home » Aktualności » Akcja krwiodawstwa dla małej Lilki

 

Akcja krwiodawstwa dla małej Lilki

 

Klub Honorowych Dawców Krwi przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu dołącza się do akcji honorowego krwiodawstwa w celu niesienia pomocy małej Lilce, która uległa wypadkowi i wymaga transfuzji krwi (więcej szczegółów w „Tygodniku Ponidzia”: http://www.tygodnikponidzia.pl/potrzeba-krew-dla-lilki/).

Akcja krwiodawstwa odbędzie się w najbliższy piątek, 28 października 2016 r. w godz. 9.00 – 12.00, w ambulansie do poboru krwi obok Szpitala Powiatowego w Busku-Zdroju.

Wyjazd spod szkoły o godz. 8.30.

Uczniowie pełnoletni, zdrowi, mogą zapisać się w naszej bibliotece. Tu otrzymacie także wszelkie informacje dotyczące krwiodawstwa.

ZAPRASZAMY!

krew

Osoby, które chciałyby samodzielnie oddać krew np: w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach, proszone są o podanie podczas rejestrowania się, następujących informacji o chorej: Liliana Poros, Zespolony Szpital Wojewódzki w Kielcach, ul. Grunwaldzka, oddział anestezjologii i intensywnej terapii dzieci.

Przeczytaj, czy możesz zostać krwiodawcą: https://zsrchroberz.pl/kto-moze-zostac-krwiodawca/

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu

 

Accessibility Toolbar